UKS ISKRA GDYNIA - BAMBINI - strona nieoficjalna

Ładowanie...

OSŁABIONY R-2007 Z TARCZĄ NA CISOWA CUP

• autor: iskrabambini, 2016-11-20 17:24
Coroczny 'kultowy' już Turniej "Cisowa Cup" za nami, a Zarząd i Sztab Szkoleniowy UKS-u > gratuluje Wam dobrego występu.

Nasza Iskra R-2007 zajęła godne 5 miejsce (na 12 startujących ekip), co należy uznać za naprawdę... dobry wynik (i potwierdzenie sporych umiejętności) pomimo braku, aż trzech kluczowych dla nas zawodników - tzn.: obrońco-napastnika Patryka Jończyka, napastnika Krzysia Wożniaka i napastnika Matiego Niklasińskiego, który po naszym pierwszym meczu mocno się rozchorował i musiał pojechać do domu. Nie skorzystał też z szansy pokazania się nasz nowicjusz, bo miał sprawy rodzinne.

Pozostało nam podjąć wyzwanie w siódemkę: Kacper Brzeski (br.), Emil Mościpan, Olek Molenda, Bartek Ćwiek, Borys Michałowski, Franek Gronek i Filip Tołoczko (Ci dwaj ostatni zawodnicy to chłopcy z R-2008, czyli młodsi o rok, a to w młodzikach dużo znaczy, - niemniej walczyli Oni dzielnie i dużo dali drużynie Iskra Gdynia R-2007).

Mimo w/w kłopotów kadrowych daliśmy radę i wydarliśmy 5 miejsce na 12 startujących ekip - wyprzedzając także tych, którym się wydawało, że... 'są lepsi od UKS Iskra'.

Nas zawodnicy potwierdzili zatem klasę i ustabilizowany poziom, mimo wspomnianego mega-osłabienia. Szacunek dla Was i Waszego Tr. R Piotrowskiego - wszystkim gratulujemy!

Należy też szczególnie wyróżnić Borysa Michałowskiego, który zdobył 4 gole dla naszych barw - dzielnie biorąc na siebie 'ciąg w ataku' {wobec absencji w/w 3 kolegów}.

Uwaga - już w niedzielę 27 XI 2016 r. część z Was pojedzie na Ligę Małych Mistrzów do Gdańska-Oliwy (powołania będą rozsyłane mailowo oraz są już umieszczone w Waszej zakładce na głównej stronie "futbolowo").

Autor: Treść:pozostało znaków:

Szkółki Piłkarskie Nivea